| Batya a întrebat:

Am venit din Italia in Romania cu prenotarea de avion dus-intors.Trebuie sa ma intorc luni in Italia.Eu am schimbat buletinul ca il pierdusem, dar datele au ramas la prenotare pe cel pierdut.Astazi am facut check-inul si este cu datele buletinului cel vechi (m-am uitat pe buletinul cel nou si am observat ca numarul s-a schimbat).As dori sa stiu daca pot trece cu check-inul facut astazi cu noul meu buletin care are numarul diferit. URGENTTT! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Skypee a răspuns:

Pai nu e mare lucru daca numarul e diferit pentru ca datele de pe buletin sunt aceleasi, daca intre timp nu ti-ai schimbat numele cea ce nu cred.In rest datele sunt identicee deci poti. Funda?

| Skypee a răspuns (pentru Skypee):

Pentru ca tu cand tiai luat biletul ti l-ai luat pe numele tau si datele de buletin si le explici ca ti-ai schimbat buletinul, oricum poti ca si varul meu sia schimbat buletinul si a putut si cu el schimbat.

| Lorodana a răspuns:

Nu vei avea nici o problema, si scrie "rezervare" nu "prenotare" ca "icisa" suntem in Romania!