| anonim_4396 a întrebat:

Buna am word 2007 si nu merge sa scriu in el sau sa scriu imi sp
"this modification is not allowed because the selection is locked"
va rog ajutati-ma, funda

1 răspuns:
| necdannec a răspuns:

Daca stiai sa traduci bine stiai raspunsul. Aceasta modificare nu este permisa deoarece selectia este blocata. Adica nu poti edita un document care este facut de altcineva deoarece nu iti permit securitatile, pentru ca acea persoana care a facut doc ul ia pus niste limitari.
Deschide documentul si mergi la "Tools/Protection" si vezi ce poti face pe acolo.Succes