| Kassandra1408 a întrebat:

Apelez la voi cu o mica nelamurire. In septembrie voi zbura pentru prima oara (cu British Airlines) si sunt un pic confuza in ceea ce priveste check-in-ul. Cand ajung pe aeroport, ce trebuie sa fac mai exact? Si inca ceva: in bagajul din cala, am voie sa imi iau produse cosmetice gen gel de dus sau spray cu apa termala?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| foreverANDaDAY a răspuns:

Cand ajungi pe aeroport se face direct check in ul care nu e mare faza arati biletul dai bagajul etc
da ai voie eu cel putin am avut si am mai zburat cu british airlines