| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Are cineva din întâmplare mașina asta de tuns animale? Ce părere aveți despre ea?
https://www.emag.ro/......D9X0G7BBM/

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu am asa ceva, dar ca o paranteza WAHL sunt aia care au inventat masina de tuns electrica, deci cred ca au habar ce fac...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Binee, o comand

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce animal ai de tuns? Daca nu tunzi o turma de oi, mi se pare excesiv de scumpa.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am un Bichon

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar merge si asta - https://www.emag.ro/......DLT9S7BBM/ - daca ai de ales intre ceva de tuns cu acumulator si o varianta direct la retea, mergi pe aia la retea, mai ales ca la astea cu baterie interna e un cosmar de obicei sa gasesti ceva compatibil si sa schimbi tu bateria.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am comandat-o deja pe aceea. Dar mulțumesc. Sper totuși sa fiu mulțumită de ea

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu, faci retur repede-repejor si iei alta.winking

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Dap :*