| Marcela46 a întrebat:

Buna as vrea sa devin reprezentat Oriflame ce ar trebui sa stiu din inainte sa incep cand nu mai vreau pot sa renunt?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

MLM-urile sunt un mod de a-ti pierde banii si prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Doar nu te pun in lanturi si esti sclava pe viata.

| Justme111 a răspuns:

Nu prea ai dezavantaje decat ca primele comenzi trebuie platite la curier si bia dupa vei beneficia de 18 zile comanda pe credit. Poti renunta. Nu mai pui comanda un an intreg dar te asigur ca ai multe avantaje si nu vei vrea sa renunți. si eu sunt reprezentată. Daca mai ai intrebari iti voi raspunde cu drag.

| LaviniAndreea16 a răspuns (pentru Justme111):

Buna! Sa sti ca eu am beneficiat din prima campanie in care m-am inscris de credit. Si toate fetele din echipa mea pe care le-am inscris au putut plati in termen de 18 zile chiar de la prima comanda.

| Justme111 a răspuns (pentru LaviniAndreea16):

Da. Dar unii directori(din anumite judete) nu sunt de acord sa dea credit persoanelor necunoscute de la prima comanda... de aceea ii pun in proba cateva comenzi.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna Marcela!
In primul rand, vreau sa-ti spun ca poti renunta in orice moment, nu esti oblogata sa pui comenzi de o anumita suma... daca ai comenzi pui, daca nu, nu.
Ca si consultant ai reduceri intre 23-40%, primesti cadouri din partea companiei pentru loialitate, poti participa la evenimente si poti castiga chiar si excursii. Daca pe viitor iti faci echipa, ai alte beneficii extra.
daca doresti sa afli mai multe detalii despre Oriflame, despre ce responsabilitati ai ca si consultant, dar si cum poti beneficia de reduceri avantajoase si beneficii multiple, te rog sa-mi scrii un mesaj privat.

Ma găsești pe:
Facebook: https://m.facebook.com/andreea.lavinia.duta?ref=bookmarks
Instagram : https://www.instagram.com/andreea.lavinia16/
Snapchat: laviniandreea16
O sa-ti răspund cu drag