Întrebare recomandată | monycutzza a întrebat:

As vrea sa-i fac cainelui meu pasaport. Care sunt actele necesare si cam cat dureaza?

3 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Mergi la un cabinet medical veterinar autorizat și îți explică ei tot ce trebuie să știi

| Bizon95 a răspuns (pentru TheGentleman):

Corect, ala e raspunsul
si o sa se si bucure, pentru ca oricum toate vaccinurile trebuiesc facute asa ca o sa le faca la respectivul cabinet veterinar

| monycutzza explică (pentru Bizon95):

Are carnet de sănătate și toate vaccinurile la zi. Dar nu stiam unde anume sa merg pentru ai face pașaportul.