| Anime2005 a întrebat:

As vrea sa imi comand un telefon după eMAG doar ca nu stiu cum imi aduce telefonul in cutie ( cu încărcător, casti, etc ) sau telefonul simplu
Dau funda????????????????????

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Te uiti la descrierea produsului sa vezi ce contine cutia.Acum e logic ca o sa vina cu incarcator, in ceea ce priveste castile nu toate telefoanele vin cu ele in cutie.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cumperi pentru prima oara un telefon? De oriunde il cumperi este in cutie, sigilat. Cu incarcator si casti. Casile doar daca sunt prevazute la pachet.