| Catacata7799 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi cumpar un telefon nou de pana in 450 de lei,mai precis un smartphone fie el si cu dual sim, cu camera secundara,un ecran de minim 3, 5 inchi.Imi puteti recomanda un smartphone si magazinele de unde pot achizitiona la liber,fara abonament si nu de la companii de telefonie Vodafone, cosmote sau orange.As prefera sa il cumpar chiar eu din magazin, fara sa comand pe internet.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu am luat doup UTOK 400D și sunt mulțumit de ele. Vezi și alte modele ale lor. Avantaj - o cartelă oranj de 5 € inclusă, plus 5 ani garanție!

| Starla14 a răspuns:

Allview A5 quad, pe Allview.ro parca costa 400 sau 450 si gasesti huse ieftine, are ecran de 4.3, quad core cu procesor A7 de 1.5 parca si este si dual sim

| Teodorina240503 a răspuns:

Buna, iti recomand sa te uiti pe eMAG.
eu mi-am luat de acolo un Samsung Young, cu Dual Sim, cu camera doar in fata de 6 Mp parca, cu 450 de lei, dar poate acum e si mai ieftin.
mai era si Samsung Galaxi S 2 mini, tot undeva la 400 de lei.
Funda? happy