| maximrobertalin a întrebat:

buna as vrea sa imi dati si mie un link dindesenele animate o lume disparuta ultimu episod pentru ca nu am aflat daca au reusit sa se intoarca acasa n-am gasit ultimu episd va rog!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Bl3701OEjXg
E ultimul episod. Seria nu a fost continua, trebuia sa inceapa sezonul 2.

| maximrobertalin explică (pentru CM7YRE):

Likul care mi l-ai trimis la m vazut! cand incepe sezonu 2? sau numai exista a ramas un mister? si atat?

| CM7YRE a răspuns (pentru maximrobertalin):

Nu s-a facut sezonul 2, ala e ultimul episod, acolo s-a oprit.