| goruna12 a întrebat:

Buna!
As vrea sa plec in Franta, cu avionul si vreau sa iau cu mine si cainele. Stie cineva cum pot afla detalii despre companiile aeriene care accepta si animale?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adusca a răspuns:

Buna,
Am inteles ca-ti trebuie cateva acte pentru. a trece granita. Si multi bani+multa btaie de cap. Si sa stii ca mai toate companiile de zbor accepta animale. Apropo sa nu incerci sa-l ascunzi in bagaj ca nu prea tine. Oricum, poti intra pe blueair (pe google) si trimite situatia ta la un consultant. Si iti va raspunde corect.
P.S. Sa te distrezi! Daca vrei sa mai vorbim id-ul meu e: SMILEY_PUPPET10

| goruna12 explică (pentru Adusca):

Multumesc, esti in lista mea de mess.

9 răspunsuri:
| Adusca a răspuns:

Daca pleaca in Franta pleca intre necunoscuti. Si vrea si ea sa simta pe cineva aproape.

| Y0nut7 a răspuns (pentru Adusca):

rolling on the floor

| goruna12 explică (pentru Adusca):

De fapt merg la o prietena, frantuzoaica, unde voi locui. Este o mare oportunitate pentru cineva, care merge intr-o tara straina. In ce priveste cainele meu, l-am gasit pe stada si nu vreau sa-l trimit din nou acolo. Adaposturile sunt pline de caini pe care nu-i vrea nimeni. Dar nu oricine poate intelege asta. e greu sa faci loc si altcuiva in inima ta. Asta daca aAI INIMA...
oricum, multumesc pentru sustinere.

| Adusca a răspuns (pentru goruna12):

Multumesc pentru fundita!
happy

SA TE DISTREZI!
~^o^~ ~^o^~ ~^o^~

| Y0nut7 a răspuns:

Tare faza cu cainele rolling on the floor rolling on the floorlaughing)rolling on the floor)rolling on the floor pentru ce iti trebuie tie cainele laughing)rolling on the floor

| goruna12 explică (pentru Y0nut7):

Pentru ca nu-i trebuie altcuiva, pentru ca-mi apartine si pentru ca plec sa muncesc acolo, deci raman ceva mai mult decat o vacanta. Desteptule!

| Y0nut7 a răspuns (pentru goruna12):

rolling on the floorrolling on the floor mai inveselit ziua rolling on the floorlaughingrolling on the floor

| Adusca a răspuns (pentru Y0nut7):

Ha ha ha! fsss