| midama9 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se mai pot recupera numerele de telefon daca au fost strese de pe sim. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da. cu programul asta Sim Card Data Recovery de aici http://www.freedownloadscenter.com/......overy.html
clik pe Download Sim Card Recovery 3. 0. 1. 5

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pot recupera daca le-ai avut copiate si pe telefon, altfel nu se pot, odata ce au fost sterse. La multi ani.

| Foca a răspuns:

Ma acum depinde nu cred ca le poti recupera pe toate dar daca telefonul a fost setat sa selveze in memoria lui le poti salva daca nu nu mai poti face nimic. Ast funda mersi

| Wihaela a răspuns:

Se poate.

| angel4v3ryour a răspuns:

#:-sImi pare rau ca iti zic dar nu mai merg recuperate... puteai sa faci dinainte un back-up de siguranta la numere...sorry

| Claudia a răspuns:

Da. in telefon sunt salvate.

| Raluu a răspuns:

Buna. Eu stiu ca nu se poatesad daca se stergeau din telefon se puteasad