| yuppy a întrebat:

as vrea sa stiu de unde pot sa descarc un program pentru un telefon ca sa pot descarca muzica poze... din calculator pe telefon

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Da iti tebuie cel putin un cablu USB sau un stick Bluetooth sau un adaptor de card. Iti recomand un Cablu USB sau stick Bluetooth sunt ieftine si fara baati de cap adaptorul de card e mai complicat deoarece este practic un fel de floppy care se monteaza pe pc si bagi cardul in el. E mai complicat daca nu ai deja unul.

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Http://www.nokia.ro/......descarcare

Te referi la nokia pc suite? Uite in linkul de mai sus alege telefonul si apoi click pe download.

| andreilucian2010 a răspuns:

Daca nu ai un stik bloothut sau un cablu de date sau chiar un adaptor pentru cardul de memoriie nu ai cum sa descarci doar cu un program!

| yuppy explică:

Am cablu usb la telefon imi trebuie program pentru nokia 6600 slide