| numerele a întrebat:

Bună, as vrea sa stiu la admitere la Oradea la specializare asistenti medicali generalisti ce subiecte se dau din biologie? Care capitole se scot?

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

Nu mergea pagina Umf-ului, insa acum merge. Poți da click pe link ca să vezi despre admitere.

3 răspunsuri:
| împreunăfacembine a răspuns:

Asta poti suna la ei la secretariat si sa intrebi. Este cel mai safe.

| aaanamariaaa a răspuns:

Uite aici scrie din ce se va da
dar și ce capitole au fost scoase. https://fmf.uoradea.ro/......ca-dentara

| numerele explică (pentru aaanamariaaa):

Acest link nu ma lasa sa l accesez

| aaanamariaaa a răspuns (pentru numerele):

Nu mergea pagina Umf-ului, insa acum merge. Poți da click pe link ca să vezi despre admitere.