| Marcela46 a întrebat:

Buna!
As vrea sa trimit la o persoana din Bucuresti un hanorac prin posta si ea plateste transportul bani pe hanoroac mi da atunci cand il trimit sau trebuie sa astept sa ii ajunga i ei hanoracul si primesc bani atunci? Si duc eu hanorocul intr o cutie?

Răspuns Câştigător
| AlexCox a răspuns:

Persoana va plati ramburs, adica atunci cand ajunge curierul cu hanoracul, respectivul va plati contravaloarea ceruta de tine curierului si apoi banii vor fi trimisi catre tine. Curierul ajunge cam in 2 zile cu hanoracul si inca 2 zile face inapoi cu banii tai.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu dai haronacul la posta, le spui ca ea plateste hanoracul si transportul, apoi iti primesti bani, cred ca asa functioneaza.