| Marcela46 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb cum se plateste la aliexpress poti plati la posta sau e obigatoriu in cont bancar?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mai oamnei buni, trebuei s aintelegeti ca alibaba, ebay si amazon, sunt site-rui inetrnatioanle si NU se poate platii cu cash, nici ramburs si nici la posta, se plateste in avans, cu credit cardul sau paypallul, direct in contul lro bancar.
Nimeni nu trimite marfa daca nu este platita in avans!

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi si transfer bancar

| 愛日本 a răspuns:

Doar cu card. Mergi la banca si ceri un card debit, e ca si un portofel, nu te taxeaza cu nimic in plus. Daca ai sub 18 ani trebuie sa mergi cu parintii la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Trebuie sa platesti cu cardul, nu se poate ramburs.

| Goddess23 a răspuns:

Si la posta cand mergi poti vira banii in contul lor bancar deci nu e necesar ca tu sa detii cont bancar.

| JesseH a răspuns:

Nu. Vezi aici metodele de plată acceptate: http://activities.aliexpress.com/......ethods.php

| marcflo a răspuns:

Stiu ca mai ai o multime de intrebari despre Aliexpress;) Intra si tu intr-un grup de Aliexpress pe Facebook si sa vezi acolo ce raspunsuri primesti de la oamenii care au deja sute de comenzi pe Ali;)
https://www.facebook.com/groups/383887408333708/