| simina009 a întrebat:

Buna
As vrea sa va intreb daca stiti sa imi spuneti de unde as putea sa citesc carti online, ca tot incerc pe ebook dar nu ma lasa...numai pe site-uri spaniolesti si acolo nu gasesc numai primul volum dintr-o carte si colectia e de 4 volume. Va rog, daca stiti sa imi raspundeti! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cartiaz.ro

| cristi202 a răspuns:

Www.scribd.com. Gasesti acolo o multime de carti intregi, si pe unele le poti descarca. Cred insa ca trebuie sa te inregistrezi la ei, atit.

| ganton a răspuns:

Http://www.mobileread.com/ pdf, epub tot ce vrei. downloadezi program si le citesti pe pc.