| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cateva firme de curierat international (nu doar in UE) la un pret decent. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Https://www.colete-online.ro/

Aici îți faci cont, pui adresa ta și a destinatarului și la final îți arată preturi. Am trimis un colet in Grecia cu ei, la DPD era cel mai ieftin transportul (60 și ceva de lei), toți ceilalți curieri erau la 200-300 de lei. Coletul a ajuns cu bine in mai puțin de 2 saptamani. Și vezi oferte de preț de la mai multi curieri ca sa te orientezi. Vine in fața blocului, ridica coletul și îl duce direct la adresa.

| MValentin a răspuns:

Recomand posta romana, e cel mai mic pret de pe piata