| dede7102 a întrebat:

Buna happy! Aseara m-am visat mireasa si se facea ca eram langa o apa si m-am murdarit si de noroi. Stie cineva ce semnifica acest vis? nail biting Ma cam sperie acest vis deoarece am intrebat si colegele la servici si ele spuneau ca daca te visezi mireasa o sa mori :O:O crying((.

Răspuns Câştigător
| rapidist a răspuns:

Nu stiu ce inseamna, dar nu cred ca e cum spun colegele stai linistita cred in Dumnezeu si totul va fi bine nu plange.La multi ani Romania.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește interpretarea viselor aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Nu inseamna nimic.Visele sunt o invalmasire de ganduri si imagini.

| Fan7a a răspuns:

Nu prea cred dar nu stiu...

| ALice_4674 a răspuns:

Asa e. Dar nu neaparat tu.Se poate si un animal de companie foarte drag. Mi s-a intamplat si mie.