| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Astazi am visat-o pe sora mea mai mica de 3 ani cum a cazut de la geam (etajul 4) si a murit.Mentionez ca eram langa ea.Ce inseamna? Eu am cautat si nu am gasit o explicatie.

Răspuns Câştigător
| Tess a răspuns:

Ce vis groaznic, Eva17! Înseamnă că ții enorm la sora ta și faptul că auzi la televizor astfel de știri te îngrijorează mult. Ești o soră minunată. Aveți grijă de voi. Baftă multă.

4 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

S-a intamplat in realitate?
Daca nu inseamna doar ca a fost un cosmar.
Daca s-a intamplat raspunsul este unul clar:Nu iti poti lua gandul de la ea. Ai tinut mult la ea si vrei sa o ai cat mai mult langa tine!
Sper ca te-am ajutat! happy

| EraserHead a răspuns:

Inseamna ca a fost doar un vis urat. Doamne cum unii puteti asocia un vis cu realitatea? Visele sunt doar vise.

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Eu știu din bătrâni că ar zice ''ca i-am murit moartea'' știu că sună c-am ciudat.

| ngina a răspuns:

E un vis urat am avut si eu visuri urate legate de familia mea si totul e normal. Sunt doar niste visuri urate care cu utimul o sa intelegi ca sunt niste visuri.