| Adevarul124321 a întrebat:

astazi va voi da o veste buna despre anime-ul kaichou Wa - Maid Sama. Pentru a se publica si al doilea sezon, trebuie sa fie sustinut de fani pentru a vota daca mai vrem sa se publice si a-l doilea sezon, de asta trebuie sa spuneti tuturor despre acest anime.
Va rog eu vreau sa apara si sezonul 2.

Răspuns Câştigător
| WolffBoy a răspuns:

Cred ca este cam tarziu, avand in vedere ca nu au mai update-at manga-ul de trei ani.Eu te sustin, mi-a placut foarte mult acel anime (am ras cu lacrimi).