| Lolittaa a întrebat:

Buna ati cumparat vreun produs de pe site-ul Electro Home? daca da, ati fost multumiti de serviciile lor? Vreau sa achizitionez un telefon mobil am vazut ca au preturi foarte scazute va rog. fundita?

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Am auzit de acest site dar nu am cumparat nimic de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Am cumparat diferite produse electronice de pe site-ul electrohome si am fost pe deplin multumit de calitatea acestora. Este o firma serioasa si cred eu ca au cele mai bune preturi! Sunt foarte promti si seriosi! Eu unul sunt multumit pe deplin de produsele pe care le-am comandat si de care ma folosesc cu mandrie de acestea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA! Eu sunt client fidel al site-ului electrohome. Am comandat on line de pe acest site diferite produse electronice. Am comandat plasma LG, tv lcd Samsung, tv lcd LG si doua telefoane mobile de ultima generatie. Sunt foarte promti si seriosi in acelasi timp. Au cele mai bune preturi de pe piata on-line! Merita sa cumparati un produs bun si de calitate de la Electrohome.

| Mădălina_Feier_1994 a răspuns:

Bună ziua, și cum ați procedat? Și eu am cumpărat am TV Led și nu era nou și nu avea claritatea, era întunecat și nici nu era sigilat, cartea nu corespundea cu marca televizorului și l-am returnat. Am completat un formular online și ziceau sa aștept ca imi primesc bani în 15 zile, dar nu înțeleg de ce nu am avut unde sa imi trec contul pe acel formular, deși au zis ca trebuie scris. Dumneavoastră ce ați făcut?

| mikaela1975 a răspuns:

Am cumparat un telefon cica era nou dar avea foto de anul trecut in el! Abia mi-am recuperat banii! fugiti de preturile prea mici, ascund chestii dubioase!

| Mădălina_Feier_1994 a răspuns (pentru mikaela1975):

Bună ziua, as dori dacă se poate sa îmi spuneți cum ați procedat ca și eu sunt într-o situație asemănătoare cu un televizor și nu știu cum sa fac.