| Aazra a întrebat:

Buna!
Aveti idee de ce nu mai gasesc cola zero vanilla sau pepsi zero vanilla? Mi se pare dubios ca a disparut dintr-o data. Imi place tipul ala de flavor. Nu a avut succes/nu facea profit sau nu aveau de ales din cauza vreunui ingredient?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei când bagă alte arome mai scot din alea vechi că nu au loc de toate. Nu e neapărat întreruptă din vânzare, doar înlocuită momentan.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu am fost fana dar cred ca am vazut prin Carrefour Colentina.

| Aazra explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc.