| bumbaSuchardine a întrebat:

Azi am incercat sa-mi reinstalez Windows-ul. Totul a mers ok, pana la crearea partitie C, cand mi-a aparut eroare si mesajul "Press F3 to quit setup" si dupa "Your computer will reboot in ". De atunci, de fiecare data cand am restartat si am apasat Enter sa-mi boot-eze de pe CD, imi zicea "Error loading operating system". Eu chiar nu stiu ce sa mai fac.:[ Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dragosh_8212 a răspuns:

Pai in primul rand windowsiul trebuie instalat in C si in al doilea rand partitia in care a fost ultimul windows trebuie formatat. Daca vrei sa instalezi windows xp da-mi add la prieteni si da mesaje

4 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Verifica in BIOS sa nu ai protejata la scriere zona de boot. Incearca sa imprumuti un cd de win 98 si dupa asta ma cauti pe mail.

| NoGooDy a răspuns:

Nu e cumva hard discul deteriorat? E şi asta o cauză.