| OoOooOOOOO a întrebat:

azi am vrut sa aflu parola unei fete, si am contactat yahoo zicand ca sunt aia si nu pot sa-mi accesez contul. sunt proasta, stiu. dar daca ma duc la inchisoare? crying sau ma condamna? crying
AJUTOR

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Yoy. o. O' Stai linistita, nu se va intampla nimic, cu toate ca ai cam merita-o... raised eyebrows

| Jadis a răspuns:

Nu te condamna stai linistita. Sti ceva? Poate n-ar trebui sa aflii parola ei. Tu nu stii ce rau e sa iti sparga cineva parola. Crede-ma stiu din proprie experienta, pentru ca mi s-a spart. Chiar am inceput sa plang cand am vazut ca IDu meu de 4 ani si cu toti prietenii s-au dus pe apa sambetei. Mai gandeste-te inainte sa spargi parole. O sa ti se sparga si tie daca continui tot asa

| Malvina24 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic OoOooOOOOO stai linistita alta data nu mai sparge tu parole ca vei facea auuuuuuu in loc de oooooo.Bine?

| Mary496 a răspuns:

Doamne iarta-ma! Nu te baga nimeni la inchisoare, ce ai! Stai linistita, nu se intampla nimic(desi nu e frumos ce ai facut)

| saddasdasdad a răspuns:

Asta este mergi la inchisoare... vezi daca nu esti cuminte? stiai ca o sa te puna sa speli wc-uri?

| OoOooOOOOO explică:

Macar o sa porti manusi? thinking laughing
Ms de raspunsuri, nici n-o sa ma uit ce rasp mi-au dat, sunt constienta ca am gresit, multumesc mult de raspunsuri kiss

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu am program de aflat parole
doar inroduci id si iti da parola! pe bune. daca il vrei intra pe id asta cristilove61

| Eu4EverX a răspuns:

Nu mai ai ce face, fapta e facuta.

O sa vina la usa sa te aresteze, mai bine pleci din tara!