| bybuu13 a întrebat:

Azi fara sa vreau am daramat candela si s-a varsat tot uleiul, dar paharutul acela nu s`a spart. Inseamna ceva? adica stiti vreo superstitie despre lucrul asta? straight face Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| わたなべ久美子 a răspuns:

Nu,sticla este mai rezistenta in general la candele.Numai bine!

2 răspunsuri:
| andrei50497 a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa fii mai atenta, sa nu te calce o masina. Am auzit unu care a patit la fel si cand a iesit afara pe ploaie a fost lovit de fulger si a murit straight face

| Mmad a răspuns:

S-a intamplat ceva daca ai dat peste candela?