| Bernoullie a întrebat:

Azi mi-am cumparat o sticla de cola si am desfacut-o acasa si am observat ca am castigat o sticla gratis. De unde iau sticla? O mai pot lua sau trebuia atunci cand am cumparat-o?

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie ieri...Mi-a cazut sub capac: STICLA...Nu stiu nici eu de unde sa o iau. Cred ca a sa ma duc maine la un market si a sa intreb pe casier =/

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial Coca Cola Romania si o sa gasesti magazinele de unde o poti lua si pana cand o poti lua. De asemenea anuntul trebuie sa existe si la magazinele care participa la aceasta promotie, poate este si magazinul de unde ai cumparat-o. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca, undeva, pe eticheta, cu litere foarte mici si paduchioase, scrie pana la ce data e promotia. Daca nu s-a terminat, sfatul meu e sa mergi cu dopul la un supermarket, ca aia, sigur participa. Magazinele mai mici - slaba sansa.

| Meryem027 a răspuns:

Du-te inapoi la magazinul respectiv si de acolo o iei, de unde ai luat si sticla. Eu zic ca o mai poti lua, adica asa e normal. Pupici!

| cristicosmin2226 a răspuns:

In primul rand felicitari, te duci la magazinul de unde ai cumparat cu sticla veche sh eticheta, sh i le arati la vanzatori iar ei o sa-ti dea premiu, dar le spui sh tu ca ai cumparato mai devreme, sau ai trimis pe altcineva la magazin sa cumpere.

ps. imi dai funda am nevoie de ea

| ArT_2528 a răspuns:

O poti lua de la orice magazin participant :* intri in magazin si intrebi daca participa la promotia coca-cola happy

| RandyMarsh a răspuns:

Te duci cu ea la magazin si ii arati, probabil ca iti v-a da una gratis

| starmaker a răspuns:

Din ce am citit pe scurt de pe link pana pe 28 aug cu capacul din magazinul de unde ai cumparat sau contactezi echipa coca cola pe net. Regulamentul campaniei: http://www.vara-coke.ro/download/regulament_vara_coke.pdf

| melonpie a răspuns:

Ia capacul pe care scrie ca ai castigat si mergi cu el la un magazin si iti va face schimbul (de preferat la magazinul de unde ei cumprat sticla). Sper ca te-am putut ajutawinking