| brokxy a întrebat:

Buna, cam cat ar costa Netflix pe luna in lei? 2 Ecrane este mult merita?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Buna
Minim – (7, 99 EUR pe lună) Vizionare pe 1 ecran, la calitate standard. = 38, 71 lei

Standard – (9, 99 EUR pe lună) Vizionare pe 2 ecrane simultan, cu disponibilitate HD. = 48, 38 lei

Premium – (11, 99 EUR pe lună) Vizionare pe 4 ecrane simultan, cu disponibilitate HD și Ultra HD. = 58, 06 lei
2 ecrane merita daca vrei sa vizionezi pe maxim 2 ecrane, daca nu vrei sau nu iti permiti celelalte variante, nu putem sa iti spunem clar daca merita sau nu pentru ca tu decizi.
See youwinking

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Eu am standard, mai mult pentru calitate (la minim nu e HD) și eventualitatea în care vrea mama mea sau prietenu meu să folosească contul când îl folosesc și eu, noi 3 îl folosim.