| Invictusman a întrebat:

Bună. Cam cât costa o sticla de cola (zero zahar) de 750 ml? De exemplu în unicarm dar și în alt magazin.
E doar o pura curiozitate. happy

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Nu știu de unicarm, la Auchan costa 3.30 de lei.

| Invictusman explică (pentru Werrich):

Înseamnă că e la redecere, eu am văzut pe site ca era 3.75, la mega image 4 RON și în alta parte chiar puțin mai scump.
De acum în colo o sa cer bonul fiscal când mai cumpăr ceva.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Ti-a tras teapa la o sticla de Cola?

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Dacă costa 4 lei nu mi-o tras teapa, am fost eu plecat pe dincolo și nu mai sunt la curent cu preturile.
Acum un an jumate costa o sticla de pepsi 1.25 ml 3.70 RON dar sa scumpit tot.
Acum cred ca o sticla la jumate (500 de ml) costa 2.80 RON la unicarm. Nu știu, nu cred ca mi-o dat teapa. Dar nu mi-o dat bonul fiscal, dar era o femeie ok la casa nu cred ca ar face asa ceva. Dacă era puțin mai tinerica atentam la ea puțin asa laughing
O sa merg mâine sa vad cât costa o sticla de 750 ml de cola fără zahar.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Daca nu iti iese lipeala cheama-ma si pe mine big grin Unde sunt 2 puterea sporeste happy La 750 ml nu stiu cat costa, dar la 1, 25 l Pepsi e la 4 lei chiar mai mult la Penny. Saptamana trecuta am luat Mirinda 0, 5 l la 2, 89 si l 2 l 4, 99.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Uite la mega image e 4 lei

https://www.mega-image.ro/......ml/p/20558

La unicarm nu știu cât ar putea fi, de la xanax nu am fost atent, te moleseste.
E bun xanax ca ma scăpa de atacurile de panica dar ma moleseste cred ca nu o sa mai iau.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Cum sa nu mai iei? Numai daca decide medicul il poti opriwinking Nu e de joaca cu anxietatea.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da le în colo, ca deja iau de mult timp, astea cauzează dependenta, și acum mi somn laughing cred ca cu 40 de bani ma tepuit da nu s sigur pana nu vad cât e sticla.
E periculos xanaxul, medicul ala numai xanax mi o dat e bătut în cap, trebuie sa îl schimb, sa ști ca nu toți medicii sunt buni sau dau tratamente potrivite, unii îți fac mai mult rău decât bine.
Xanax nu vindeca anxietatea doar o calmeazăwinking sunt calmante atâta tot, au rolul de a amorti mintea, sunt eficiente câteva ore apoi iar anxietatea revine dar nu asta e subiectul ci ca trebuie sa fim atenți când cumpărăm ceva. La magazinul unde merg eu din doua în doua luni le schimba, nu știu ce se întâmplă, cam asa se întâmplă si cu cei care stau de paza, nu stau mult și pleacă, rar stau unii 4-6 luni.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Si pe mine ma cam urmaresc agentii de paza, fix eu vreau sa fur laughing Ca ma tepuieste cu cativa bani nu e o problema, sa nu fie 5-10 lei sau mai multwinking Cum a incercat o vanzatoare in piata sa mi-o traga pervers rau happy 3, 7 kg cu 21 lei cost total 150 laughing zic eu cum 150 cand e kg cu 21? a pai ca am gresit laughing era si mai in varsta scorpia furacioasa... in final a fost 81 lei parca

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Poate ai tu moaca mai de bad boy i dont know? Poate e o coincidenta, sau poate îl mănâncă pielea cum se spune. Da, din 10 persoane fix la tine vine cunosc sentimentul.
M-am uitat acum sa vad cât costa sucul și era 3.90 RON deci nu mi-o dat teapa, data viitoare poate ii spun ce femeie simpatica e laughing
M-am întors ca am pierdut primul meci de pe bilet, a luat bătaie FC Argeș cu 1-2 cu Dinamo, parca vad ca pierd ultimul meci cum mi se întâmplă frecvent, parca e blestem.
Le schimba pe tipele astea din doua în doua luni nu știu ce se petrece la magazinul asta, rar am văzut vrei fata frumoasa, numai pufoase.
Da, perversa rău femeia aceea, nu știu cum iai permis, eu ii spuneam sa mai treacă pe la școală ca e bata cu matematica.
Dar tu nu ești userul TFL92? happy
Pentru un timid ești cam dezinvolt happy
Mai angajează și bătrâni de ăștia la paza care de abia fac un pas, doi pași. Ăștia nu pot fugi după ăștia tineri ca întra în moarte clinica săracii, ii ia cu inima.
O mai angajat o blonda de 40-45 de ani, arata bine dar are probleme serioase cu picioarele... Nu știu ce ar putea sa faza ăștia.
Mai ales sa vina de aia ce sau bătut în aeroportul din Anglia laughing iar ne-o făcut de ras "valoroși" nici politia nu o intervenit, aia se omorau pe acolo rolling on the floor 10 inși sau pus pe unu' lau încins la costum.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Eu timidu mi-am pus si asa am ramas de anul trecut happy Nu sunt userul tfl92, nici nu il cunosc. Pai mai in varsta au paznici si la Penny, la Careffour nu am avut treaba cu paznici. Dar cu o caserita trecuta de 50 ani cred, mi-a batut anul trecut ciocolata calda la cutie de 3 ori, eu cumparand numai una. Era pandemia in floare, lasau doar 4-5 persoane sa intre in magazin parca, in perioada februarie-april, am cumparat un carucior plin. Nu aveam de unde sa stiu ca nu am stat sa ma uit pe bonul fiscal atunci, am vazut acasa in schimb. Atunci am platit peste 300 lei pe cumparaturi. Sunt foarte precaut acum, aveam masca cand am patit cu tipa cu carnea din piata. Doar ca aveam barba mare laughing doar nu mi-o citit in ochi? Eu de regula port ochelari de vedere, doar ca mi se aburesc de la purtarea mastii, asa ca renunt la ei. Lasa sa se bata ca chiori, daca aveau voie suporteri la meciuri sa fi vazut atunci batai laughing Nu mai juca la pariuri ca e pierdere de timp si de bani mai ales. Ultimul ma scotea si pe mine sau unul... vazand ca nu mai castig nu am mai jucatwinking ma enervam si ofticam rau ca nu castigam nicicum. Am jucat si combinat, tenis-fotbal luam un bilet si apoi pauza lunga.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Pai săptămâna trecută am câștigat 800 de lei laughing și doar de trei ori am jucat, ca erau agențiile închise.
Ba nu știu dar ca rromii nu cred ca se bate nimeni rolling on the floor ăștia se într-un mod neînchipuit, sunt copii pe aici nu are rost sa menționez dar cred ca ști și tu.
Chestia e ca ne fac de ras peste tot și se dau Romani nu țigani.
Mai scriu și jurnaliștii ăștia bătaie între Romani la un aeroport din Anglia de parca ar fi Romani aia rolling on the floorși ăștia ai noștri ne baga bete în roate, eu nu am mai văzut asa ceva.
Rromii nu sunt Romani ce naiba.
Cred ca nu au văzut aia în viata lor asa ceva. Știu ca se bat și suporterii englezi dar în aeroport e prea de tot, întrece orice măsură.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai la recensamant aia ce il facea zicea ca rromi spuneau ca sunt romani cand ii intreba laughing Evident ca i-a trecut rromi happy Eu cand am vazut stirea pe net am zis ca is romani, nu am mai citit sa vad ce si cum laughing E bun 800 lei, cat ai mizat? Eu is fara noroc sad poate o sa joc cand incepe noul sezon mai rar. Nu imi permit sa risipesc banii aiureawinking Care e ghinionist, tot ghinionist ramane...

| Invictusman explică (pentru timidu89):

30 de lei am pus, ultimul meci a fost Botoșani cu fcsb, a bătut steaua.
Eu mai mult ma amuzam de comentarii, ce lupte se dădeau între Romani și Rromi laughing se jigneau de mama focului.
E trist ce se întâmplă.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Echipele pe care le simpatizez cand am pus pe ele au pierdut laughing Rromi sunt uniti fata de romani, daca un rrom bate pe un roman nu se baga nimeniwinking Dar daca un roman sare la un tigan apare satra pe el laughing Unde e gagica inyourmind? big grin Personal cred ca e un tip

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ba nu știu ce e cu inyourmind. Nu vrea sa spună de unde e.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Eu vad ca comenteaza la misto mereu, nu e exclus sa fie mascul.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Scrie Inyourmind la cauta întrebări și răspunsuri și vei afla mai multe chestii happy despre acest user.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

A luat bătaie Barcelona, am pierdut biletul sad

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Tin cu ei, speram sa ia titlul, dar cand faci 3-3 cu Levante dupa ce conduci cu 2-0... e imposibil

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Nu mai poate câștiga titlul, o pierdut azi Barcelona la ea acasă cu 1-2 cu celta vigo și se mai joaca o etapa, bătălia la titlu e între real Madrid și atletico, o pierdut azi titlu Barcelonawinking și mi o asasinat și mie biletul.