| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Cam in cat timp ar ajunge o comanda Altex? Avand in vedere ca am dat comanda azi! :-D

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am primit comanda in doua zile. Depinde ce "noroc" ai.

| Superior a răspuns:

Eu am comandat un amarat de joc de 200 lei (nfs) care era in stoc magazin si a venit in 5 zile, plasand comanda luni, adica a venit vineri. Altex e ok la preturi, poate cel mai ok dar la capitolul comenzi online mai are de invatat.

| JustStitch a răspuns:

Buna! Comanda iti v-a ajunge in 2-3 zile lucratoare. daca ai noroc s-ar putea sa iti ajunga si maine dar asta e in functie se firma de curierat cand preia comenzile. Multa bafta

| CezaraEM explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri! Sunt foarte entuziasmata si abia astept sa ajunga! :-)

| iDavidS a răspuns:

Daca vrei sa ''iti vezi comanda'' adica sa vezi daca au preluat-o sau ceva de gen da un email la cei de la Altex si spune-le sa iti dea AWB-ul si dupa te duci la NemoExpress pe site si dai la Urmareste comanda, asa poti verifica daca a fost preluata comanda de cei de la NemoExpress