| biia_6810 a întrebat:

care statiune de pe litoralul romanesc vi s-a parut cea mai frumoasa? kissin care veti merge anul asta?batting eyelashes si...Va este dor de mare :X:X:X:X?

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Neptun :X e preferata mea. nu e ft aglomerata, are multe magazine si restaurante si hotelurile sunt aproape de plaja. am fost si in Mamaia dar acolo nu mi-a placut deoarece hotelurile erau departe de magazine si e ft plina plaja happy Costinesti iarasi nu imi place si nici Constanta
Mi`e dor de mare normal :X dar anul asta nu am mers si nu cred ca mai merg doarece am bacu si dupa accea inscrierea la facultate si nah happy poate la anul happy

6 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Buna biia!

Eu am mers pe litoraru' romkanesc in staiunea Mamaia si statiunea Saturn.

Mamaia:este foarte aglomerata si nu gasesti deloc liniste.Multa imbulzeala si galagie.

Saturn este o staiune foarte primitoare si linistita.Chiar daca e mica nu ai cum sa te plictisesti.Mai ales ca poti merge oricand in staiunea Mangalia care este la vreo 3 pasi de Saturn.

Insa nicio staiune de pe lit romanesc nu se compara cu celelalte litoarale internationale.

Da imi este foarte dor de mare si dabia astept sa plec pe 1 iulie.Voi sta 7 zile insa nu ma voi duce in Romania ci in Bulgaria la Sunny Beach.

Acum vine partea proasta:Mi-e rusine ca sunt romaca cu asemenea litoral.Nu se compara cu Bulgaria.

E un cuv foarte urat dar il spun:MIE SILA de lit.romanesc

| sunset a răspuns:

Costinesti...forever, everhappy

| biia_6810 explică:

Ma mie una mi- a plkt l costinesti aia da statiune si mamaia

| Cristian121 a răspuns:

Mamaia! Pentru ca e excelenta pentru copii! apa este mica, apoi creste treptatbig grin. Doar ca anul trecut au fost multe alge!crying Anul asta o sa merg tot la Mamaia la un hotel de 4 stele. (Orfeu) hotelul de langa (Amiral) si (Comandor).
Imi vine sa plang crying vreau sa merg la mare adica DA mie dorrrrrrr de mare!

| tagastatud_6576 a răspuns:

Voi merge la mare, in Bulgaria! Ar trebui sa termini si tu cu patriotismul, preturi mai ieftine, mai curat, si mare mai frumoasa la doar cativa kilometri de granita cu Romania, nu are rost sa merg in jegul asta din Romania, iar iarna iti recomand partiile Slovace sau Austriece, daca nu vrei Bulgaria, sunt frumoase si Croatia, foarte aproape, la fel si Grecia sau Turcia, sau poti sa te balacesti in algele romanesti!

| anaid2008 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut in jupiter pentru ca este foarte curata. Sunt terase si poti ajunge dupa o plimbare pe faleza in neptun.Da imi este dor de mare, dar urasc soarele!