| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna care stiti sa imi dati un program am vazut la o fata sa iti faci ochii in negru buzele la fel va rog imi trebuie pentru un concurs dau funda celui care imi da link-ul cu programul ca nu stiu cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| pitickXD a răspuns:

Http://pizap.com/pizap.php?width=1280 pizzap e un program cool
http://www.taaz.com/makeover.html taaz e super si el amandoua programele sunt foarte bune! funda?:X!

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Sunt mai multe programe, dintre care cel mai bun este Photoshop. Poti folosi si Photoscape.

| Elena5874 a răspuns:

Incerca taaz
iata site ww.taaz.com

| NykuMjFan a răspuns:

Exista multe programe, dar... nu sunt programe de facut buzele si ochii negrii sunt programe de editat poze.
Cel mai complex e photoshop
scrie pe thepiratebay.org Adobe Photoshop cs4 portable si cauta un fisier care are 98 de mb, parca, eu versiunea asta (mai mica) o am.
dai si pe youtube photoshop tutorials eye color change si inveti happy
funda?