| CoraPersefone a întrebat:

Caut de foarte multa vreme sa achizitionez ghete de kangoo jump, la preturi mai decente decat cele de producator (peste 250 E) Daca sunteti printre voi care stiti de unde se cumpara astfel de ghete second hand, sau daca suntei care aveti de vanzare va rog sa imi dati un raspuns!

multumesc tuturor!

1 răspuns:
| RockAngelZ a răspuns:

Uite aici poti gasi orice modele vrei tu la niste preturi super mici -http://m.okazii.ro/cautare/kangoo+jumps.html. Iti spun eu ca site-ul okazii este de incredere si iti recomand cu incredere. O zi buna!