Întrebare recomandată | Generalgrevious a întrebat:

Buna, ce acte am nevoie ca sa imi reinoiesc contractul la RDS & RCS, pentru ca vechiul contract e pe tatalui meu decedat.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie de Ceertificatul de deces (in original! ) a tatalui tau si de Cartea (ta) de identitate.

| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat platesti la zi si nu faci modificare la abonament, nu-i intereseaza de la cine vin banii.

| sierra1 a răspuns:

Orientarea e : radiere contract pentru persoanele decedate. Tu faci altul.
Și certificatul il duci in COPIE!

| Holiday a răspuns:

Cartea de identitate.

| UserRo10 a răspuns:

Copie certificat deces si cartea ta de identitate. Poti oprii abonamentul sau il poti prelua