| anonim_4396 a întrebat:

Ce documente trebuie sa duc pentru angajare in general? Mi s-a spus dar am o problema cu telefonul s-a tot intrerupt si nu am inteles nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Act de identitate original și copie
Certificat de naștere original și copie
Ultimul act după studii original și copie
Cazier de la poliție
Adeverință de la medicul de familie cum ca ești apt pentru munca cutare
Și bineînțeles, trebuie făcută medicina muncii. Depinde de angajator, însă nu peste tot trebuie sa plătești tu analizele la medicina muncii.

Nu mai ai minute să suni inapoi să intrebi încă odată ce acte și nevoie? Cele menționate de mine sunt opționale, nu toți cer la fel.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna din nou si le zici ca s-a dus semnalu sa reformuleze ce au de zis

| Zosima123 a răspuns:

Buletin, cazier, și o sa te pună sa îți faci analize medicale... O sa trebuiască să duci rezultatele