| loveyouschatz a întrebat:

Ce marca/model de laptop aveti? De cat timp si daca sunteti multumiti? As vrea sa mi achizitionez un laptop si nu stiu ce sa aleg Samsung, Asus sau Dell

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell D630, seria de business a Dell. Inpecabil. Nu am ce sa-i reprosez. Samsung nu sunt producatori traditionali de notebook-uri, asa ca nu as risca. Cu Asus am lucrat, nu am avut nici lor ce sa le reprosez, faceau ceea ce promiteau sa faca.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna achizitioneaza, Asus fara nici o retinere e cea mai buna marca de laptopuri calitate/pret eu am un : Asus k5vj am dat pe el 28 de mil ( pe romaneste) are procesor Intel i7 ( muzica, net, jocuri orice nu-i poti da o sarcina pe care sa nu o faca ) arata superb, superb frumusete! hdd-750 gb ram-8 gb placa-nVIDIA gt620 2 gb web windows7 e superb nu am ce zice : http://www.cel.ro/......10m-2gb-l/

Succes

| raducuu a răspuns:

Daca vrei doar pentru internet iti recomand Samsung chrome book, iar pentru uz normal Asus sunt mai bune si de asemenea si Acer.

| Krueger a răspuns:

Sony Vaio

| TeraByte98 a răspuns:

Aplle e cel mai bun laptop din lume.Pentru jocuri si pentru internet e foarte bun, dar pretul cam difera fata de alte calculatoare.Cu el ma folosesc 3 ani si nicio problema! Iti recomand.