| Swabia a întrebat:

Ce parere aveti de firma >Dell? Laptop`urile de la Dell sunt bune? happy

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sunt destul de bune dar avand in vedere garantia pe care o acorda Toshiba este cea mai buna alternativa.
Eu iti recomand un Toshiba pentru ca sunt bune iar garantia acordata de ei e excelenta.
Am citit la Media Galaxy ca Toshiba acorda o garantie care orice i s-ar intampla laptop-ului ei ti-l repara gratis...sau ceva de genul asta.

| Swabia explică:

@criticul... mi-am luat deja...si e de la Dell!@. shock. mike. ...cat despre garantie... mi s`a acordat o garantie de 3 ani.

| Swabia explică:

@Claudiu... Dar prima firma ca performante care e?

| Swabia explică:

Eu am un dell studio 1537!

| machupicchu a răspuns:

Am DELL inspirion 1520 si este primul cu care ma inteleg perfect, deocamdata...precizez ca am avut si Toshiba, iar Acer are un prieten care are probleme deja cu el...

| izh56 a răspuns:

Sunt ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca sunt bune, am auzit mai demult ca unele lcd uri s au autodistrus dupa un timp dar laptopurile sunt bune, cunosc pe mai multi care au si merg foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei un laptop bunicel... pune mana pe un acer.

| Claudiu_7827 a răspuns:

Dell e a doua firma, ca performante si ca nume, acum depinde de performanta leptopului, daca laptopu are performante reduse atunci nu te poti astepta sa fie laptop-ul bun!

Daca vrei sa-ti cumperi ti-as recomanda SONY... daca esti dispus sa dai peste 40 milioane!