| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Ce parere aveti despre site-ul coursemie.com? Este de incredere? M-am înscris intr-un concurs la amazon (stiu, banallaughing ) si a cerut e-mail-ul, l-am dat si am primit un mail cum ca am castigat si in trei zile ajunge bunul si apoi isi facea reclama la site coursemie si mi-au trimis o parola, ma interesează daca am facut o prostiehappy sau este un lucru adevarat!

2 răspunsuri:
| BaiatCuPmareSiMultaS a răspuns:

Nu as avea incredere.

| HelloS a răspuns:

De obicei aceste site-URI sunt spam, adică sunt făcute doar pentru a fura anumite date de la persoane ca ( tine ), eu in uk primesc zilnic mesaje de genu ca am câștigat un x produs și sa intru acolo!
Deci părerea mea este ca nu e tocmai ok