| xPegasus a întrebat:

ce parere aveti despre site-ul vilia.ro, doresc sa cumpar un blender kenwood si vreau sa stiu daca e un site serios sau unul fantoma, daca produsele sunt originale, noi sau resigilate?

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Daca ai dubii, de ce nu cauti un site in care sa ai incredere sau unul recomandat de cineva care a luat ceva de pe site-ul respectiv?

| xPegasus explică (pentru CLCQ):

Pentru ca este vorba de un produs greu de gasit in Romania, si mai ales la un pret acceptabil. Daca nu poti ajuta abtine-te de la comentarii nefolositoare pentru ca oricine s-ar fi gandit la asta daca ar fi avut aceasta posibilitate (de a alege, nu de a se gandi).