| LaElly11 a întrebat:

Bună! Ce restaurante sau fast-food-uri cunoaoșteți care anagjeaza și persoane din afara României, în afară de MC și KFC (prin agenții de recrutare)

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pai, cred ca cam toate. Bineinteles, cu indeplinirea unor conditii.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Păi sunt multe restaurante din tara care nu sunt neapărat branduri mari și angajează forță de muncă din Asia.
In februarie și martie am fost curier la Tazz in Brașov și am văzut foarte multi asiatici lucrând în bucătării.
Fiind vorba de branduri mari am mai văzut asiatici lucrând și la Burger King dar si în shaormerii lucrau foarte multi.