| Nesemnat a întrebat:

Cine imi poate da informati despre "PayPall","PaySafeCard"?

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

PayPal e o metoda de plata online folosind cardul tau de credit.
PaySafeCard e o metoda de plata care nu necesita un card de credit, te duci la un ZebraPay, PayPoint la tine in oras, alegi una dintre valorile de: 25, 50, 100, ... de lei si dupa ce introduci banii iti va genera un bon, care contine un cod pe care il introduci pe website-ul unde faci achizitia si astfel platesti. Vezi ca daca de exemplu ai 50 de lei pe cod, si consumi doar 15 lei pe un anumit website, restul banilor mai exact 35 de lei raman pe acel cod si ii poti folosi in continuare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google iti poate da toate informatiile de care ai nevoie. Serios. Ai incercat macar sa cauti ceva?