| oOSaritaOo a întrebat:

Bună! Cine îmi poate spune ce emoticoane au englezii? Am văzut că eu fac feţe ca: ^^. Aş vrea să ştiu ce înseamnă. big grin
Dau fundă+ vot big grin

Răspuns Câştigător
| AndraMihaela16 a răspuns:

Buna.Sunt foarte multe.
^^ la ei inseamna happy
Si iti mai dau cateva.
T.T inseamna crying
X.X la noi inseamna devil sau x-(
O.o la noi inseamna :O
Acum sunt foarte multe. Daca iti mai trebuie imi dai un mesaj si iti spun URGENT.
Acum funda? T.T

5 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Hey!;] Semnul asta nu are o semnificatie anume. Este pus de forma. La fel ca si acestea ":*,winking, tongue, etc.". Asa ca si acesta mai sunt si -_* sau ^_^ etc. :*

| andreeei a răspuns:

E un fel de smile ( Fata fericita), chestiile alea mici seamana ca niste ochi care transmit (multumirea/fericirea)

| oOSaritaOo explică:

ei*... Mulţumesc pentru răsunsuri, dar eu am dat doar un exemplu faţa aia, vream sa aflu mai multe emoticoane şi ce înseamnă... ca cele de pe sieul lui blueangel1999.

| oana2508 a răspuns:

Semnul acela inseamna un zambet mai degraba cu ochii, un suras,