| andrabella a întrebat:

Buna cine imi spune si mie ce router sa iau sa fie mic sa nu ocupe spatiu, sa fie un pret accesibil de pe eMAG sa fie, sa pot face setarile pe tableta sau pe laptop cu windows 7. de preferat setarile sa le pot face pe tableta. mersi

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, setarile se fac prin conexiune de cablu, mai putin prin wi-fi.
Oricare router este destul de mic si le poti monta chiar si pe un perete, sa nu ocupe loc pe masa.

| gabicoo a răspuns:

Asus WL - 330N 3G.
Setarile se pot face doar de pe un PC cu windows prin cablu