| yasmiyasminutza a întrebat:

cine poate va rog sa imi dea un facebook, oricum, care sa aiba cam aproximativ 5.000 prieteni sau cel putin 3.000 - 4.000. mai multi. va rog am nevoie! Pentru o fetita e mai complicat, un facebook care nu va mai trebuie sau cumva cel putin daca se poate 4.000 - 3.000! Va multumesc! Sper ca aveti!

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Esti constienta ca nimeni nu o sa iti dea nimic, nu?

| HAHAALEX a răspuns:

Iti dai seama ca nu se va trezi vreo vedeta sa iti dea facebook-ul ei.

| yasmiyasminutza explică (pentru HAHAALEX):

Spuneam. ca aveam nevoie! Sau macar daca e un facebook fals.