| Adriuka a întrebat:

BUNA! cine stie cam cat e un bilet intreg pe ruta Sibiu-BucurestI? care gara din Bucuresti nu stiu, dar as vrea la cea mai apropiata de National Arena. FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Hey!
biletele sunt intre 50-80 ron, dar daca esti eleva/studenta te duci cu carnetu si ai reducere 50%!
Odata ajunsa in Buc. ca sa ajungi la stadion poti lua troleibuzul 86 sau 90 din fata garii, de preferat 86 ->te lasa chiar la stafion, sau metroul din gara pana la statia Pta Muncii, iar de acolo 15 min. de mers pe jos!

1 răspuns:
| AlexCătălin21 a răspuns:

Poti gasi foarte usor pe Internet.Pretul este 70 lei la clasa a II-a.In Bucuresti sunt 2 gari, Nord si Basarab iar din cate stiu poti ajunge doar in Nord.Nu stiu cat de aproape de National Arena e, dar te vei descurca pana acolo cu un autobuz ceva.