| bogboy101 a întrebat:

Cine stie de ce la un pc care mergea greu l-a formatat si acum merge bine? la inceput arata asa :
http://img209.imageshack.us/img209/7246/b3cl.jpg
si dupa porneste normal adica dupa ce se incarca windowsul. Cine stie are funda!

Răspuns Câştigător
| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Nu...iti verifica windowsul singur, pentru ca a detectat ceva neinregula, tu nu poti face asta..adica nu poti programa asta. Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Iti verifica fisierele din partitia C: pentru fisiere defecte, neutilizabile... funda?batting eyelashes

| bogboy101 explică (pentru Măcină_Emanuel_Elisei_1997):

Si eu cum pot sa fac la fel daca vreau sa mearga mai bine un pc? sau alte variante? in afara de overclock

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns (pentru bogboy101):

Nu...iti verifica windowsul singur, pentru ca a detectat ceva neinregula, tu nu poti face asta..adica nu poti programa asta. Funda?batting eyelashes