| Teo a întrebat:

Cu ce pot ajunge de la Aeroportul Otopeni pana in Gara Basarab? Stiu ca se poate cu autobuzul, dar nu stiu cu ce numere si unde trebuie sa il schimb. Funda+vot.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Din otopeni exista tren pina la gara de nord, care-i aproape tot aia cu gara basarab. despre orar si cum faci sa iei trenul intrebi stewardesele din avion sau in aeroport cum ajungi, in principiu circula intre orele 5 dimineata si 24, la interval cam de cate o ora, dar n-as sti sa-ti spun precis daca e la 5.16 sau la 5.34 sau la orice alta fractiune de ora. drum bun!

| micutaEU a răspuns:

Fara complicatii ia taxiul te complici prea mult

| micutaEU a răspuns:

Ia taxiul