| bebediana a întrebat:

Cu ce se pote ajunge de la gara Burdujeni Suceava la aeroportul din Suceava? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna pe aici: http://bit.ly/2t2ay9C Este mai ieftin.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu taxiul, sau cu o ruda ori prieten, cu masina.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu taxiul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aeroportul e in comuna Salcea. Ma rog, "orasul Salcea", cum i-a zis PSD-ul. E un sat, langa Suceava.
In gara Burdujeni te abordeaza niste taximetristi pirat, de cum iesi. Poti sa ii intrebi pe ei cat vor, ca sa te duca pana la aeroport. S-ar putea sa iti convina pretul, ca sunt putini kilometri.
Alta varianta ar fi sa iei autobuzul 2, sa mergi pana in centru, apoi la autogara vei gasi maxi-taxi spre Salcea, dar nu au nicaieri nici un program. Welcăm tu Suceava. Asteapta-te la niste moldoveni flamanzi, cu figuri de oraseni.

| vocaloidfan2211 a răspuns:

Cu melcul laughing)