| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna cum imi pot pune idle la mess?

15 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Idle se pune automat daca nu lucrezi la calculator o perioadahappy Dar poti sa-ti pui Busy >big grin

| Doηηa a răspuns:

Ctrl+Shift+P - Privacy - și de la 15 minute, treci 1 minut.

| SongElena a răspuns:

Unde ai pagina de messenger cu toti cei care sunt in lista ta dai sus unde scrie Messenger apoi la Preferences si cauti unde scrie Privacy.si iti pui uh acolo cate min vreiwinking

funda?

| Spike189 a răspuns:

Nu ai cum sa pui Idle...pui mess-ul in bara, si dapa 1 minut intra pe Idletongue

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Dai la messenger. la preferences. la privacy si apoi selectezi Show me ad "idle" if i don't use the computer for: si selectezi timpul... eu am 1 minbig grin... Funda?

| RoseOfTheFire explică:

Bine va multumesc la toti pentru raspunsurile voastre.

| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!

Intri pe messenger: dai la "Messenger" sus, dupa care "Preferences" -> "Privacy" si setezi timpul [ dupa cat timp de la ultima atingere a mouselui intri pe idle]
Apoi nu mai atingi mouse`ul si apari ca "Idle for..." [ se pune acest idle pentru cei care nu mai sunt la pc, pentru ca lumea sa stie ca nu vor raspunde]
Bye-Bye

| DaNaDoT a răspuns:

Daca lasi un anumit timp mouse-ul liber intri automat pe idle. Pentru afla aceasta perioada du-te in messenger-preferences-privacy-idle status si setezi dupa cate minute vrei sa fii pe ''idle''.

| xXCrissXx a răspuns:

Poi îţi apare ''Idle'' att cand nu eşti la pc şi îl laşi aşa, adica nu mişti deloc mouse-ul, şi îţi apare idle[inactiv] happy

| liviumicu a răspuns:

Buna...idle iti apare cand nu atingi pc-ul 15 min...big grin! sper ca te-am ajutat succes Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti poti pune tu, apare singur dupa cateva minute(1 min sau 15 nu stiu)

Răspuns utilizator avertizat
| Alexy271 a răspuns:

Idle iti apare la mess cand nu mai folosesti calculatorul timp de 10 minute sau depinde de cat timp ai setat...eu am de exemplu dupa 1 minut happy

| PoliTm a răspuns:

Sus iti scrie acolo numele dai acolo si selectezi idle invisibile online.

| AndreeaS16 a răspuns:

Nu iti poti pune idle la mess. Acesta apare dupa ce pleci de la calculator si ramai logata.