| Betyyyy a întrebat:

Buna cum pot ajunge din giulesti la sala palatului?

4 răspunsuri:
| Betyyyy explică:

Aici sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un semn ca esti inca la calculator (ca sa nu tocesc tastele degeaba) si-ti spun exact ce autobuze trebuie sa folosesti; daca-ntre timp ai aflat... e ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok! am mai avut si eu ceva treaba dar, dupa cum cred ca ai observat, sunt si niste probleme teh. cu saitul;
pe cal. Giulesti circula autobuzele 162 si 163; cu oricare dintre ele te duci pana la piata Crangasi de unde iei 178 care te duce la destinatie (sala Palatului-str. Campineanu)

| Andreea_3136 a răspuns:

Cu ratb 178. te lasa fix acolo:*