| Oarsa_Alexandra_1996 a întrebat:

Buna, cum pot face conferinta pe telefon?
Samsung S7 edge?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Trebuie să ai opțiunea de a adăuga la un grup toate acele persoane cu care vrei să deschizi conferința.
După ce ai format grupul le apelezi pe toate odată. Care răspunde intră în grup, care nu răspunde nu intra. Le anunți mai dinainte ca să își ia timp.
Posibil să le poți adăuga în convorbire și în timpul conferinței.
Apelurile sunt nelimitate in rețea, și nu te costă nimic să te joci cu telefonul.

1 răspuns:
| Antonia0970 a răspuns:

Suni prima persoana, apoi o suni pe cea de a 2 a si apoi vei vedea pe ecran o săgeți care se unesc, apeși pe ele si conferința este facuta